Що насправді означає, коли вам хочеться солоних огірків

Наші улюблені страви можна їсти у будь-який час. Іноді це просто бажання, яке нам потрібно задовольнити. В інших випадках це показник того, що нашому організму щось потрібне, якийсь мікро- або макроелемент. Так і із солоними огірками. Ми звикли думати, що вагітні зазвичай цим “хворіють”, але це може відбуватися без вагітності, і цьому є своє пояснення.

Що насправді означає, коли вам хочеться солоних огірків

Соління прекрасні на смак. Це суміш солоного, кислого та злегка солодкого з терпкими нотками. Однак, за даними healthline.com, лише два огірки містять приблизно 600 міліграмів натрію. Це приблизно чверть рекомендованого добового споживання солі, що становить близько 2300 міліграм або трохи більше 2 грамів солі на день.

Тяга до соління може мати причини, що лежать за межами вашої любові до них. Це може бути сигналом про те, що вашому організму дійсно потрібно багато натрію. Причини можуть бути різними. До них відносяться симптоми недостатності надниркових залоз або синдрому Бартера. Цілком ймовірно, що це ознака зневоднення або частина загальної картини передменструального синдрому. Про це повідомив purewow.com дієтолог Лі Коттон.

За його словами, важливо звернути увагу на те, чи тяга до солінь є миттєвою, чи вона триває довгий час, і ви наполягаєте на тому, щоб їсти їх день у день. Якщо так, то вам слід звернутися до лікаря та розповісти про свою особливу тягу. Це допоможе виключити можливі проблеми зі здоров’ям.

Що насправді означає, коли вам хочеться солоних огірків

Тим не менш, у солінь є ряд переваг. Незважаючи на високий вміст натрію, вони являють собою ферментований продукт і тому мають ряд переваг для здоров’я. Вони містять корисні бактерії, які живлять кишкову флору. Соління також є гарним джерелом вітаміну К, важливого для згортання крові та міцності кісток. Вони також є джерелом вітамінів С та А, а також вітамінів групи В. Вони містять цінні мінерали, такі як кальцій, калій, велика кількість клітковини.

Вживання солоних огірків у помірних кількостях корисне здоров’ю. Поки вам не хочеться їсти весь час, нема про що турбуватися.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: Жінкам слід почати їсти більше цієї риби

Стаття інформативна. Якщо ви помітили, що їсте солоні огірки або будь-яку іншу їжу, повідомте про це свого лікаря і запитайте його думку.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі