Найприскіпливішу господиню квартири у світі знайшли в Мережі

Уявіть, що ви зняли житло в оренду: наближайтеся до дверей, а поруч висить табличка з інструкціями та вимогами до орендаря. Усередині квартири над кожним предметом висять посібники з користування – як користуватися душем, з якого гуртка можна пити і як користуватися пультом від телевізора. Саме такий незвичайний досвід трапився в американки Тіффані Лі Інгаллс. Tourist.com.ua з посиланням на Daily Mail розповість про цей випадок, що викликав шум у Мережі.

Дівчина винайняла кімнату в оренду за допомогою сервісу Airbnb. Ще біля входу в квартиру її збентежила табличка із зазначенням вимог до орендаря. У ній містився перелік правил. Серед них: не палити всередині та зовні, не шуміти після 22.00 та до 10.00, як пройти реєстрацію від’їзду. Плюс докладний опис кожної кімнати та предметів у ній, аж до вказівки, де у квартирі знаходиться вимикач електрики. Але найцікавіше чекало Тіффані всередині. Крім нагадувань про те, щоб гість не розпалював вогонь, свічки та пахощі, практично над кожним предметом у квартирі знаходилася табличка з посібником з користування. Дівчина вирішила поділитися побаченим у Tik Tok.

У господаря квартири, яку я зняла через Airbnb, було кілька обсесивних примх. Ще до того, як ви увійдете, вас вразить докладне інформаційне керівництво про те, що робити, де буквально вказується кожен момент заселення та описується кожна частина кімнати. Там навіть є записка про те, як користуватися вентиляційними отдушинами та ящиками для зберігання речей. Моя улюблена табличка – з малюнком пульта дистанційного керування, де описано, що робить кожна кнопка”, – поділилася Тіффані.

У ролику дівчина демонструє дві склянки, які мають бути використані строго за призначенням – одна для напоїв, друга для зубної щітки. А також прохання в душовій не пересувати фіранку у ванній ліворуч. Ролик набрав понад два мільйони переглядів та безліч коментарів. Одні коментатори підтримували педантичність господаря, інші засуджували.

“Навіщо вам здавати свій будинок в оренду, якщо ви явно не хочете, щоб у вашому будинку відбувалося хоч якесь життя?” коли мені дають інструкцію про те, як працювати з телевізором, кондиціонером чи кухонною технікою, але це вже крайність”, – пишуть коментатори.

Дівчина не стала розкривати розташування квартири та ім’я господаря, але випустила ще одне відео, в якому поділилася деякими подробицями свого заселення.

“Я заселилася сюди в останню хвилину, хоч це і не в моїх правилах. Зазвичай я довго придивляюся, читаю відгуки інших користувачів. Я переглянула перші кілька відгуків про цю квартиру, і мені здалося, що все гаразд. Люди писали, що господар житла прискіпливий до дрібниць, але я спокійно ставлюся до подібного”, – розповіла Тіффані.

Відомо, що сама господиня також мешкає у квартирі. За словами дівчини, вона зовсім не проти подібних варіантів оренди, тому що господар завжди може підказати, в який ресторан краще сходити чи десь погуляти.

“Не можу сказати, що мене ці вимоги напружили настільки, щоб захотілося виїхати. Просто господиня така людина, і це нормально. Навпаки, мені здалося це кумедною і захотілося поділитися цим з іншими”, – розповіла Тіффані.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі