Що відбувається з організмом, якщо ми надто багато спимо

За статистикою, 30% населення Землі має проблеми зі сном. Вченими доведено, що здоровій дорослій людині бажано спати близько восьми годин. Але що, якщо ви надто багато спите?

Виникає головний біль

Погана робота нейротрансмітерів часто призводить до того, що людина занадто багато спить, що може призвести до головного болю. Крім того, на це захворювання страждають ті, хто хропе уві сні. Згідно з проведеним дослідженням, 60% людей відчувають головний біль через тривалий сон.

Страждає нервова система

Після довгого сну люди не почуваються щасливими та повними сил. Виникає дратівливість і люди стають похмуро кислими.

Хронічне захворювання прогресує

Занадто багато сну може погіршити хронічну депресію та інші стани, наприклад, біль у спині. А ті, хто страждає на апное уві сні, можуть зіткнутися з серйозними проблемами із серцем.

Процес старіння пришвидшується

Швидше старіє як обличчя, а й мозок. Доведено, що тривалий сон провокує розвиток проблем із пам’яттю та концентрацією уваги.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі