У Південній Кореї на борт літака пускатимуть по відбитку долоні

У Південній Кореї вперше у світі дозволили здійснювати посадку в літак за відбитком долоні. Такий сервіс зуміла надати корейська авіакомпанія Korean Air у сеульському аеропорту Кімпхо. Для того, щоб потрапити в літак пасажирам авіакомпанії, достатньо прикласти долоню до спеціального сканера для підтвердження особи та даних про рейс.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, таким сервісом поки що можуть скористатися тільки громадяни Республіки Корея віком від 7 років. Їм необхідно заздалегідь пройти процедуру реєстрації своїх долонь і відбитків пальців на спеціальному пристрої. Як вважають в авіакомпанії, ця послуга допоможе прискорити процес реєстрації та посадки, а також підвищить безпеку авіаперевезень.

Також у планах авіакомпанії поширити цей сервіс і на інші аеропорти країни. Послуга буде доступна в міжнародному аеропорту Кімхе з серпня цього року, а потім з’явиться в інших аеропортах Південної Кореї.

Нагадаємо, що в корейських аеропортах Кімпхо та Чечжу вже використовують спеціальні сканери для ідентифікації пасажирів по долоні, той самий принцип діятиме і при посадці на борт.

Також стало відомо, чому Шарджа, а не Дубай? Турист розкрив справжні причини такого вибору.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стоматолог розповіла, як чистити і що їсти, щоб зуби сяяли білизною».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі