Лікарі попереджають: з цією моделлю iPhone, ваше серце може бути під загрозою

Якщо ви використовуєте iPhone, ви, швидше за все, скористаєтеся деякими його фітнес-функціями, такими як підрахунок кроків. Якщо ви підключите його до іншої технології, як-от Apple Watch, ви навіть можете отримати ранні сигнали про те, що з вашим здоров’ям щось не так. Але якщо у вас є певна модель iPhone, Американська асоціація серця попереджає, що ваше серце може бути під загрозою, якщо ви не будете обережні.

Згідно з новим дослідженням, магнітна технологія MagSafe в iPhone 12 потенційно може перешкоджати роботі серцевих пристроїв, таких як кардіостимулятори або дефібрилятори. Дослідники виявили, що три пристрої великих компаній, таких як Medtronic, Abbot і Boston Scientific, мають «магнітну вразливість» до iPhone.

Лікарі попереджають: з цією моделлю iPhone, ваше серце може бути під загрозою

Іншими словами, якщо розмістити iPhone безпосередньо на пристрої, ви почуєте легко впізнавані магнітні перешкоди.

Дослідження проводилося за допомогою iPhone 12 Pro Max, протестованого як на пристроях, імплантованих пацієнтами, так і на щойно розпакованих. Рівень перешкод варіюється від пристрою до пристрою, але всі вони певним чином впливають.

Лікарі попереджають: з цією моделлю iPhone, ваше серце може бути під загрозою

За словами вчених, дослідження спростовує твердження Apple, що iPhone 12 безпечний для вашого здоров’я. Вони зазначають, що у 148 протестованих пацієнтів жоден із людей не реагував на старіший iPhone 6. Вчені рекомендують не класти iPhone в кишеню сорочки, це наблизить його до пристрою.

На основі дослідження радять звернутися до кардіолога, щоб визначитися з конкретною моделлю телефону та захворюванням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі