Мільйонер повідомив, чому він завжди літає економ-класом у літаках, хоча міг би дозволити бізнес і перший

Відомий американський мільйонер і власник успішної туристичної компанії з річним доходом $120 млн воліє завжди літати економ-класом у літаках, хоча може дозволити собі подорожувати в більш комфортабельних умовах. За його словами, вибір ґрунтується не на економії, а на принципових переконаннях.

Йдеться про Ріка Стівса. Про його правила життя розповів портал The Sun. «Мені і на думку не спадає, що я страждаю, поки в мене є місце біля проходу і крісло відкидається. Я щасливий», – розповів він. Відомо, що мільйонер проводить за кордоном близько трьох місяців на рік і часто здійснює далекомагістральні рейси, але при цьому тіснота економ-класу його не турбує.

Стівс також висловився за відмову від поділу кабін на класи у літаках та запропонував залишити лише один клас обслуговування для всіх пасажирів. Такий підхід, на думку експерта, сприяє реалізації ідеї рівності та поваги між людьми, якої він сам дотримується. При цьому багатий американський турист часто обирає заднє сидіння авіалайнера – найненависніше серед мандрівників. Як неодноразово розповідали бортпровідники, саме в задній частині літака сильніше відчувається турбулентність, пізніше приносять їжу і після приземлення вони виявляються останніми серед повітряного судна, що залишають салон.

Уточнювалося, що багато в чому ідеї рівності в небі сформувалися у нього після реалізації різних соціальних проектів та підтримки таких організацій. Одним із яскравих прикладів його щедрості стала пожертва своєї квартири вартістю $4 млн місцевої некомерційної організації.

Крім того, мільйонер критично ставиться до програм лояльності авіакомпаній, які, за його словами, створені для того, щоб ускладнювати нам життя. Подібні програми, вважає Стівс, сприяють створенню непотрібних ускладнень та поділу між пасажирами.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі