Ізраїль перестав боятися Омікрона і знову вирішив відкритися для туристів

Ізраїль може відмовитись від обмежень на поїздки для вакцинованих туристів вже наступного тижня – про це заявив міністр туризму країни Йоель Розвозов. Він стверджує, що обмеження щодо вакцинованих громадян та туристів не принесуть жодної епідеміологічної користі, якщо варіант «омікрон» пошириться та стане звичайним явищем.

«На мій погляд, протягом тижня ми зможемо відкрити аеропорт Бен-Гуріон, тому що немає сенсу його закривати та вводити обмеження на виїзд для вакцинованих громадян Ізраїлю та на в’їзд для туристів та нашої туристичної індустрії, яка теж страждає», – заявив він.

За його словами, обмеження на поїздки не сильно вплинуть на поширення омікрону, який уже почав поширюватися Ізраїлем, незважаючи на всі карантини.

«Ми нічого не виграємо від закриття неба і маємо відкрити Бен-Гуріон та небо для вакцинованих туристів та вакцинованих ізраїльтян, щоб вони могли літати без самоізоляції, тому що тут немає епідеміологічної вигоди», – повторив він ще раз.

За його словами, Ізраїль уже зараз бачить поширення «омікрону» і всі завізні випадки протягом семи-десяти днів становитимуть не більше ніж 10%. Країна має переглянути протоколи ізоляції громадян, які контактували з підтвердженими пацієнтами, щоб збалансувати епідеміологічний зиск та економічні збитки від політики – додав він.

Втім, нагадаємо, що від міністрів в Ізраїлі звучали інші заяви. Так, трохи більше тижня тому міністр фінансів Авігдор Ліберман закликав працівників турринку «міняти роботу» – що викликало масове обурення.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Як уникнути здуття живота у святкові дні?».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі