В Італії туристів починають штрафувати на 500 євро за купальники

Великі штрафи за пляжний вид поза пляжами і особливо у центрі міста запровадили в Італії. У відомому місті Сорренто заборонено «непристойну поведінку», і за спроби прогулятися містом без сорочки чи в купальниках туристи ризикують потрапити на великий штраф – до 500 євро.

Відповідну ухвалу, як повідомляє агентство ANSA, підписав мер Сорренто Массімо Коппола. Заборону він обґрунтував необхідністю стримати «зловживання та поведінку, які сприймаються всіма людьми як такі, що суперечать пристойностям і моралі».

«Збереження такої ситуації вносить елемент дискомфорту і дратує як постійне населення міста, так і інших туристів і може спричинити негативну оцінку рівня якості життя в нашому муніципалітеті з наступними наслідками для іміджу та туристичної пропозиції», – заявив мер.

Він додав, що «захист та покращення упорядкованості суспільних просторів є стратегічним і пріоритетним завданням муніципальної адміністрації», а ця мета не може бути досягнута без дій «по попередженню найбільш поширених явищ непристойної поведінки, що викликають погіршення якості життя громадян».

Що цікаво, у заявлених штрафах досить великий розкид – від 20 до 500 євро. Очевидно, градації йдуть в залежності від ступеня непристойності костюма – а також кількості порушень.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі