Туристичний кошмар: 125 із 179 пасажирів авіарейсу з Італії дали позитивний тест та були відвезені в обсерватор

Міжнародний аеропорт Амрітсара в Індії в четвер став свідком туристичного кошмару, коли з Італії прилетів чартерний рейс, сповнений туристів. Майже 70% їх дали позитивний тест на коронавірус відразу після приземлення. При цьому туристи зчинили бунт, відмовляючись їхати в обсерватор. Про це повідомили італійські ЗМІ.

За даними преси, із 179 пасажирів 125 отримали позитивний результат тесту на ковід після прибуття в індійський аеропорт. Проте санітарні органи перевірили лише 160 осіб, крім дітей та немовлят. За фактом, заражених могло бути й більше.

Влада охорони здоров’я Індії оголосила, що мандрівники з позитивним результатом тесту будуть негайно поміщені в карантин. Однак туристи не погодилися з рішенням місцевої влади і вступили в суперечку з адміністрацією аеропорту, заявивши, що при посадці в Італії у них був негативний тест. За межами повітряної гавані родичі пасажирів, що прибули, вигукували гасла проти чинного уряду Індії, стверджуючи, що за великою кількістю ковідних випадків на борту літака стоїть «змова».

У момент, коли біля входу в аеропорт вишикувалися машини швидкої допомоги, ситуація загострилася ще більше. «Ми доправили пасажирів до лікарні. Уряд дав вказівку не дозволяти домашню ізоляцію для іноземних пасажирів із позитивним результатом тесту. Вони спостерігатимуться і лікуватимуться в лікарні», – заявив головний лікар Амрітсара Чаранджит Сінгх індійським ЗМІ.

«У сьогоднішньому рейсі всі 125 осіб із позитивним результатом тесту перебувають під наглядом державних чиновників охорони здоров’я. Решті 35 пасажирів з негативним результатом рекомендували самостійне спостереження, і вони будуть під наглядом», – зазначили в аеропорту.

Згідно з правилами міжнародного прибуття, встановленими Міністерством охорони здоров’я Індії, пасажири з країн з підвищеним ризиком мають скласти платний тест на Covid-19 у пункті прибуття. Італія входить до «країн Європи, включаючи Велику Британію», крім 11 інших країн, з яких мандрівники, що вилітають до Індії, повинні обов’язково пройти тест на Covid.

За даними Міністерства охорони здоров’я Індії, за останні 24 години було зареєстровано понад 90 тисяч нових випадків захворювання, через ковід загинули 325 людей. З початку епідемії в країні зареєстровано понад 35 мільйонів випадків захворювання, загинуло близько 483 тисячі людей.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що буде, якщо ми всі захворіємо на коронавірус? – епідеміолог».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі