Названо суму грошей, яку туристи повинні пред’явити на кордоні при в’їзді в цю популярну країну

Туристів, які вирушили до Італії, на кордоні чекають на додаткові перевірки. У тому числі названо суму грошей, яку туристи мають пред’явити на кордоні при в’їзді до цієї популярної країни — точніше, «денний еквівалент» цієї суми. При цьому до організованих туристів, які приїжджають лінією туроператорів, вимоги менші.

Таке офіційне попередження випустило Міністерство закордонних справ Італії, попередивши туристів, що вони мають підготуватися до чотирьох додаткових перевірок на кордоні. Крім закордонного паспорта їх можуть попросити пред’явити підтвердження проживання, наприклад, електронний лист з підтвердженням бронювання готелю, а також зворотній або подальший квиток, а також підтвердження страховки на поїздку.

Але головне — туристи, з шансами, мають довести, що мають достатньо грошей на весь період перебування. Фінансові кошти можуть бути у формі готівкової валюти (найбільш доступною для наших туристів), банківських гарантій, страхових полісів або векселів. На сайті міністерства Італії зазначено, що денна ставка на людину, необхідна для мандрівників, які в’їжджають до Італії, становить 36,67 євро. У цьому цифра залежить від тривалості перебування.

Що зручно для чималої частини туристів, які обирають менш проблемний у сьогоднішніх умовах груповий туризм, для організованих туристів ціна нижча. Групі з двох або більше осіб, що вирушили на тижневий відпочинок, достатньо буде показати наявність 26,33 євро на день. Що загалом підйомно.

Головне попередження для туристів очікуване: якщо ви не зможете пройти ці перевірки, включаючи фінансову, митниця розгорне на в’їзді. Тож краще бути готовими.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі