Іспанія попередила туристів, за що вони можуть розлучитися із великою сумою грошей на курортах

Великий фінансовий штраф, а точніше близько 6300 гривень, заплатять туристи за дуже просту помилку на курортах Іспанії цього літа. Йдеться про штраф за керування автомобілем у неналежному взутті, повідомила іспанська влада.

Незважаючи на спекотну погоду, туристам заборонено їздити за кермом власної чи орендованої машини в шльопанцях. Крім того, по всій Іспанії заборонено водіння у взутті на високих підборах та босоніж. Пояснення просте – техніка безпеки. Нога, що знаходиться в незручному взутті, може зісковзнути з педалі.

Втім, це не єдиний закон, який туристи порушують під час відпустки у країні на Піренеях. Так, кілька туристичних гарячих центрів, включаючи Барселону та Канарські острови, забороняють куріння на пляжі. За порушення покладено штраф у розмірі до 63000 гривень у переведенні з місцевої валюти.

Наведемо ще кілька заборон, які є у країні. Наприклад, у Барселоні туристи можуть носити пляжний одяг лише на пляжі, а відпочивальникам, які розгулюють у центрі міста без прийнятного для міста одягу, може загрожувати штраф до 9000 гривень. Той самий закон діє на Майорці: тим, хто його порушить, доведеться викласти до 18000 гривень.

Влада Іспанії розробила штрафну систему і для так званих «балконників» – туристів-любителів стрибати з балкону готелю до басейну. Закон був прийнятий після багаторазових невдалих спроб п’яних туристів стрибнути точно у басейн. Нерідко їхні спроби закінчувалися травматизмом та смертю. У готелях, розташованих на Балеарських островах, куди входять знамениті курорти Ібіца, Майорка та Менорка, на порушників чекає штраф від 23000 гривень до 50000 гривень

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі