В Іспанії почали виганяти туристів з готелів на вулицю за позитивного ПЛР-тесту

“Мене вигнали з готелю в Іспанії за коронавірус – і залишили на вулиці з валізою”, – таку скаргу поширив у британських ЗМІ турист з Уельсу, 25-річний Алекс Вільямс. Як розповів постраждалий турист, він був на Лансароті зі своїм братом та другом на Різдво, коли вони отримали результат тесту на ківід, який виявився позитивним.

Йшлося, мабуть, про «виїзний» тест – туристи заявили, що прибувши на іспанський острів 20 грудня, вони пройшли тести на Covid, перш ніж планували вилетіти назад до Великобританії. Однак, коли вони отримали позитивний результат, їх просто виставили за двері з речами.

«Нам сказали, що готель буде проінформований про те, що ми маємо позитивний результат тесту. І нас змусили виїхати з готелю фактично вигнавши на вулицю. Ми запитали гарячої лінії, що робити, так як нам не було куди йти. І незважаючи на те, що місцева влада офіційно пропонувала підтримку туристам з Covid, а на гарячій пообіцяли, що знайдуть нам місце для проживання, ніхто не надав нам жодного альтернативного житла», – бідкається турист. При цьому в готелі, де вони відпочивали, туристам повідомили, що вони повністю заброньовані і номерів для ізоляції у них немає. Проте за словами туристів готель був напівпорожнім.

«Щойно вони дізналися, що у нас є Covid, вони захотіли, щоб ми з’їхали. Нас просто вигнали надвір з позитивним результатом», – поскаржився турист. Він також додав, що вони «застрягли на вулиці» і навіть волали про допомогу, зателефонувавши до посольства Великої Британії. Зрештою їх забрала швидка допомога та перевезла до альтернативного житла, яке було надано місцевою владою.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому питна вода з пляшок може пошкодити зуби».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі