До відкриття Іспанії для українських туристів буде запроваджено новий особливий податок

Повернення українських туристів до Іспанії влітку 2022 року може збігтися із запровадженням у країні нового туристичного податку. Податок, який передбачає плату до додаткових 2 євро за ніч, обговорюють на даний момент влада провінції Валенсія. Нагадаємо, до неї входить зокрема курортна провінція Аліканте та власне Валенсія. Отже, цілком можливо, що українських туристів курорти Іспанії зустрінуть новим податком.

Рішення про запровадження туристичного податку на даний момент перебуває у стадії узгодження. Остаточне рішення має бути прийняте в березні 2022 року. Нагадаємо, що багато курортів – у тому числі, популярний у українських туристів Бенідорм – виступають категорично проти, вважаючи, що це негативно позначиться на туризмі. Подробиці читайте у матеріалі «Популярний курорт Середземномор’я вирішив брати з туристів по 2 євро на ніч у вигляді додаткового податку».

Імовірно, рішення щодо запровадження податку та його конкретні суми можуть залежати від конкретних муніципалітетів Валенсії – тобто, це рішення можуть підтримати в повному обсязі курорти. Початкові пропозиції щодо обсягів податку пропонували від 50 центів до 2 євро за ніч (від 15 до 60 гривень за ніч з особи).

Нагадаємо, що за прогнозами деяких експертів ймовірно, що в сезоні 2022 іспанські курорти наслідують приклад грецьких – і допустять українських туристів. Окремі оптимісти розраховують на завершення до сезону 2022 року пандемії як такої. Відкриття Іспанії якраз може збігтися із запровадженням цього податку.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Справжня причина, чому деякі люди народжуються без зубів мудрості».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі