В столиці Греції нові правила автомобільного руху

У центрі столиці Греції Афін діє нова система автомобільного руху, яка передбачає чергування автомобілів із парними та непарними номерами.

Згідно з системою Dactilios – кільцю, що оточує центральну частину міста, з 25 жовтня 2021 року автомобілі з реєстраційними номерами, що закінчуються парними числами, мають доступ до центру Афін лише у парні дні місяця, а ті, які закінчуються на непарні числа, дозволено переміщати тільки в непарні числа. дні.

В Афінах, цей захід діє з 07.00 до 20.00 з понеділка по четвер і по п’ятницях з 07.00 до 15.00. Обмеження діятимуть до серпня 2022 року, а у разі порушення буде накладено штраф у розмірі 100 євро.

Заходи регулювання дорожнього руху, введені в центрі Афін, поширюються на всі автомобілі. Виняток дозволено для автомобілів з іноземною реєстрацією протягом перших 40 днів з моменту їхнього в’їзду до Греції. Посвідчення терміну перебування автомобіля у Греції здійснюється за формою для в’їзду до країни, що заповнюється власником автомобіля PLF.

Електричні та гібридні автомобілі також виключені з обмеження, газові або пропан-бутанові, але тільки заводського виготовлення. Цей захід також не поширюється на автомобілі, що відповідають стандарту Євро 6, які викидають в атмосферу менше 120 г вуглекислого газу. Власники таких автомобілів можуть отримати дозвіл на вільне пересування центром міста у вигляді цифрової карти.

Виняток становлять також вантажні автомобілі та вантажні автомобілі до 2,2 тонни, автомобілі лікарів та медперсоналу, люди з обмеженими можливостями, громадські організації та дипломатичні представництва.

Обмеження спрямовані на зниження забруднення довкілля та заторів у центрі міста. Наразі дорожні збори у центрі Афін не стягуються.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі