Багато турецьких готелів вирішили не відкриватися на травневі свята

Готелі в курортних провінціях Туреччини, в першу чергу, Анталії, вирішують перенести терміни відкриття на пізніший період. Багато об’єктів не відкриються на травневі свята.

За даними турецького видання Dünya, велика частина готелів, які зазвичай відкриваються з 1 квітня, перенесли початок роботи на кінець травня або навіть початок червня.

За словами президента Асоціації готельєрів Кемера (KETOB) Дінчера Сарикайї, на готельєрів серйозно тисне невизначеність через війну Росії з Україною, а також пов’язані з нею обмеження на польоти російських чартерів.

Він також зазначив, що в районі Кемера працюють 65 п’ятизіркових та 350 чотиризіркових готелів місткістю не менше 120 тисяч осіб. Нині у районі працюють лише 15 готелів. Зокрема, не починають працювати готелі, що працюють на ексклюзивних контрактах з російськими операторами, або перебувають у їхньому управлінні.

Також невелика кількість готелів відкриті в Сіді. За різними даними, роботу розпочали не більше 25% об’єктів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі