Hotelbeds оголосив про припинення роботи в Росії, Білорусії та частково в Україні

Карлос Муньос, комерційний директор європейської системи бронювання В2В готелів, сьогодні повідомив партнерів про низку вкрай неприємних рішень щодо співпраці з ринками Росії, Білорусії та України.

«У міру того, як ситуація в Україні продовжує розвиватися, стає ясно, що регіон переживає надзвичайно складну і складну кризу.

Ми думаємо про всіх наших партнерів в Україні та за її межами, які постраждали від цього руйнівного конфлікту. Ми продовжуємо надавати їм посильну підтримку у цей винятково складний час.

Ми також зосереджені на підтримці наших співробітників, які постраждали в цих обставинах, та, крім того, вносимо свій внесок у гуманітарні зусилля Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Щоб забезпечити ясність і чітке уявлення про нашу позицію у світлі ситуації з безпекою в Україні та внаслідок економічних санкцій, запроваджених щодо Росії та Білорусі, ми сьогодні ухвалили наступні рішення, які набудуть чинності негайно».

Суть санкцій, викладених у зверненні.

Сервіс запровадить заборону на продаж номерів у готелях на території Росії, Білорусії та України.

Перекриє можливість бронювання готелів для тих, хто звертається до системи з Росії та Білорусії. Причому немає різниці, йдеться про російські чи закордонні готелі.

Hotelbeds також оголосив про відміну всіх майбутніх бронювань, зроблених в готелях, розташованих на території Росії, Білорусії та України. Починаючи із заїздів, датованих 12 березня 2022 року, буде застосовано пункт договору про форс-мажорні обставини. Це правило вводиться на три місяці, при цьому сам Hotelbeds відмовиться від усіх зборів за скасування бронювання, у тому числі за бронювання NRF.

Один із експертів прокоментував: «Суть у тому, що Hotelbeds приєднався до антиросійських санкцій у найжорсткішому варіанті».

Довідка: Hotelbeds – іспанська компанія, заснована в 2001 році. Фахівці вважають її одним із найбільших світових B2B-онлайн-агрегаторів готельних номерів. У 2007 році компанія стала частиною міжнародного туроператора TUI Travel PLC.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі