Єгипет створив інтернет-портал для реєстрації туристів

Влада Єгипту запустила інтернет-портал Visit Egypt, на якому іноземні туристи, що прибувають, можуть пройти передпольотну реєстрацію. Це має прискорити процедуру санітарного контролю в аеропортах.

За даними видання, мандрівникам необхідно на сайті вказати номер рейсу, яким вони прилітають, завантажити сертифікати вакцинації проти COVID-19 або результати тестування ПЛР. Після проходження всіх необхідних процедур користувач видає спеціальний QR-код. Його потрібно зберегти в цифровому форматі або роздрукувати, а потім пред’явити перед посадкою до літака та після прибуття до Єгипту.

Уточнюється, що пройти реєстрацію на порталі бажано за 2 дні до вильоту. «Мета скасування паперових форм – полегшити життя туристам. Світ уже давно вирішує ці питання у цифровому форматі. Все, що потрібне пасажиру, – це заповнити необхідні дані на платформі Visit Egypt», – пояснив офіційний представник Міністерства охорони здоров’я Хоссам Абдель Гаффар.

При цьому у мандрівників залишається можливість в’їхати в країну і з паперовою анкетою, яка зазвичай заповнюється або на борту літака, або після прибуття в аеропорт. Втім, єгипетський перевізник EgyptAir вже рекомендує своїм пасажирам використовувати саме електронний формат.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі