Індонезія скорочує термін карантину для туристів

Влада Індонезії прийняла рішення знову скоротити термін обов’язкового карантину для туристів, які прибувають до країни. Вже з наступного тижня ізоляція становитиме не 5, а 3 дні. Про це журналістам розповів міністр-координатор з морського судноплавства та інвестицій Лухут Панджаїтан.

За його словами, на такий крок уряд пішов після аналізу даних щодо рівня поширення коронавірусу в країні. Чиновники дійшли висновку, що омікрон не такий небезпечний для місцевих жителів та мандрівників, як дельта-штам. Отже, немає сенсу тримати кордони закритими для щеплених туристів. Проте обов’язкове ПЛР-тестування після прильоту кабмін поки що залишив у силі.

«Нам потрібно знайти цей баланс між необхідністю збереження здоров’я та подальшою підтримкою економіки за допомогою туризму», – сказав міністр.

Він також зазначив, що з квітня карантин взагалі може бути скасований. Ситуація з COVID-19 вже стабілізується на Балі та Яві, тому ізоляція відпускників найближчим часом стане надмірним заходом.

Нагадаємо, острівний курорт із 4 лютого став повністю відкритим для іноземних мандрівників.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі