Туристи, що прибувають на Кіпр, повинні здати два тести, навіть вакциновані

Міністерство охорони здоров’я Кіпру уточнило нові правила в’їзду в країну туристів, які набули чинності з вівторка, 4 січня.

Усі, хто прибуває на острів, незалежно від того, вакциновані вони від COVID-19 чи ні, повинні пред’явити негативний результат тесту ПЛР, зробленого за 48 годин до вильоту. Ще один ПЛР-аналіз здається після прибуття – власним коштом, вартість – 15 євро в аеропорту Ларнакі, 19 євро – в авіагавані Пафосу. Крім того, громадяни країн із затвердженого списку протягом 72 годин проходять експрес-тестування на антиген. Ця процедура безкоштовна, від неї звільняються лише прищеплені від коронавірусу туристи, які отримали третю, бустерну дозу вакцини.

Оновлені правила були анонсовані головою МОЗ Кіпру Міхалісом Хаджіпантеласом ще 30 грудня. Однак, тоді не заявлялося про додаткове тестування на антиген.

Крім того, передбачалося, що посилення антиковидних заходів буде тимчасовим – на період із 4 по 15 січня. Тепер же у розпорядженні Міністерства охорони здоров’я не вказується термін, на який вводяться нові вимоги до туристів, що в’їжджають на острів, – мабуть, він залежатиме від розвитку епідеміологічної ситуації.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 3 січня коронавірусом на Кіпрі заразилася 2241 особа. Наприкінці грудня фіксувалося понад 3 тис. випадків захворювання щоденно.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі