У Таїланді починають діяти нові правила для в’їзду іноземних туристів

Нові полегшені правила в’їзду до Таїланду анонсовані місцевою владою. З наступної п’ятниці, 1 квітня, обов’язковий карантинний період для нещеплених мандрівників, які вирішили відвідати королівство, буде скорочено до п’яти днів. Крім того, більше не потрібно проходити ПЛР-тестування на коронавірус перед від’їздом. За повідомленням тайських ЗМІ, офіційне оголошення буде опубліковано наприкінці місяця.

Для нещеплених мандрівників, які в’їжджають до Таїланду в рамках програми «Альтернативний карантин», тепер буде відкрита можливість по прильоту відбувати обов’язковий карантин у готелі лише п’ять днів замість десяти, як було раніше.

Уточнюється, що ті, хто пройшов вакцинацію схваленим урядом або ВООЗ препаратом не менше ніж за 14 днів до поїздки, можуть в’їхати в країну через безкарантинну схему Test & Go або Пісочницю (діє для тих, хто в’їжджає до Паттайї, Пхукету або Самуї). Крім того, перед вильотом до Таїланду всі мандрівники повинні подати заявку на отримання QR-коду Thai Pass через офіційний сайт Департаменту консульських справ.

Минулого тижня Центр управління ситуацією з Covid-19 ухвалив рішення скоротити період карантину та відмовитися від передрейсового тесту на коронавірус, який раніше необхідно було пройти за 72 години до зльоту. Нові правила мають набути 1 квітня, однак, перш ніж вони стануть офіційними, вони мають бути опубліковані в урядовій газеті Royal Gazette.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Лікарі розповіли чому не можна купувати нарізаний хліб і чим він небезпечний“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі