Кіпр знову посилює правила в’їзду в країну

Влада Кіпру в черговий раз оголосила про посилення антиковідних заходів. У період з 4 по 15 січня для в’їзду в країну іноземним громадянам необхідно надати результати ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не пізніше 48, а не 72 години до посадки на рейс. Про це журналістам розповів голова МОЗ республіки Міхаліс Хаджіпантелас.

Чиновник нагадав, що також залишається чинним і вимога про повторне тестування мандрівників у повітряній гавані після прильоту. При цьому не має значення, чи вакцинований іноземець від COVID-19 чи ні. Вартість процедури складає 15 євро.

Крім того, доступ до розважальних закладів буде можливим лише для щеплених відвідувачів, які зможуть пред’явити ПЛР-тест, зроблений в останні 24 години. Правило не поширюється на місцевих громадян та туристів, які мають документ про повторну вакцинацію.

Як пояснили в Міністерстві охорони здоров’я, це рішення ухвалено у зв’язку з різким зростанням випадків захворювання на COVID-19 в республіці. Протягом останнього тижня інфекцію щодня виявляли у понад 3 тис. осіб.

Ситуацію погіршує і новий штам коронавірусу. «Омікрон уже виявлений у країні, і, як очікується, це ще більше ускладнить нашу епідеміологічну картину», – пояснив Міхаліс Хаджіпантелас. Він також додав, що багато барів і ресторанів не дотримуються обмежень. У зв’язку з цією владою довелося посилити вимоги.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі