Німеччина посилює обмеження для невакцинованих

Федеральний уряд та уряди земель Німеччини ще більше посилили обмеження для невакцинованих, щоб уповільнити поширення COVID-19, причому деякі землі вжили більш жорстких заходів щодо обмеження туризму.

На спільній прес-конференції 2 грудня канцлер Ангела Меркель і призначений канцлером Олаф Шольц повідомили, що в країні будуть введені правила 2G.

Абревіатура 2G означає “geimpft oder genesen” – вакцинований або одужаючий – і є віртуальним блокуванням для невакцинованих, що обмежує їх доступ у більшість місць, за винятком місць першої необхідності, таких як аптеки та продуктові магазини. Нові правила також обмежують контакти між невакцинованими людьми лише двома людьми.

Раніше обмеження 3G дозволяли невакцинованим людям вибирати “getestet” – або тестування – як альтернативний спосіб доступу до заходів.

Заходи у закритих приміщеннях обмежуються 50 людьми, якщо їх відвідують винятково ті, хто вакцинований чи одужав від вірусу.

Що означає нові правила для поїздок до Німеччини?
Німеччина обмежила доступ до країни для людей, які подорожують із певних “проблемних” країн, які не є постійними жителями чи громадянами.

Оголошення про посилення обмежень не зробило жодних додаткових змін у в’їзд для мандрівників з інших напрямків. Ці вимоги, як і раніше, полягають у тому, що вони повинні зареєструватися в Інтернеті до прибуття та, залежно від того, звідки вони прибувають, надати докази вакцинації, одужання чи тестування. Наприклад, ті, хто прибуває з США, повинні пред’явити доказ вакцинації для в’їзду.

Хоча федеральний уряд може дозволити в’їзд, майте на увазі, що штати мають право встановлювати додаткові обмеження, які можуть вплинути на вашу подорож. Баварія та Саксонія, дві німецькі землі, які найбільше постраждали від нещодавнього зростання захворюваності, запровадили обмеження на туризм. Минулого місяця в Мюнхені скасували різдвяний ринок через неможливість регулювати в’їзд на ринок відповідно до правил 2G.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі