Єгипет назвав самий ковідобезпечний курорт для туристів

Єгипетська провінція Південний Синай і розташований там курорт Шарм-ель-Шейх названі самим ковідобезпечним місцем для туристів в Єгипті. Провінція відрізняється найменшою кількістю випадків захворювання і смертей від COVID-19, а також з найвищим рівнем одужання і вакцинації серед місцевих жителів і працівників готелів. Точніше – офіційні особи провінції взагалі заявили, що Південний Синай став першою провінцією в Єгипті, чиє населення повністю вакциновано від COVID-19.

Як заявив генерал-майор Халед Фуду, губернатор Південного Синая, з самого початку пандемії в провінції від COVID-19 помер всього 81 чоловік – це найнижчий показник серед мухафаз Єгипту. Крім того в даний час в провінції зафіксований тільки один випадок захворювання коронавірусом, після того як протягом двох тижнів випадків захворювання взагалі не фіксувалося. Всього за весь час пандемії в провінції було зафіксовано всього 1.4 тис. випадків коронавіруса, причому з них всього 29 зажадали госпіталізації.

Нагадаємо, що даний безпечний курорт Шарм-ель-Шейх добре відомий нашому туристу. Крім теплого Червоного моря з прекрасним підводним світом – в деяких готелях за ним можна спостерігати, не відпливаючи від пляжного понтона. Провінція відома також своїми пам’ятками, головна з яких – монастир Святої Катерини і власне гора Синай.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі