У Бангладеш найвища температура за 7 років: 41,2 °C

За офіційними даними, в Бангладеш була найвища температура за сім років, досягнувши неймовірних 41,2 ° C (106,2 F).

Після зростання вмісту ртуті з минулого тижня в южноазиатской країні в південно-західному районі Джессоре було зафіксовано 41,2 ° C, повідомило Метеорологічне управління Бангладеш (BMD).

Це побило рекорд в 42 °C в 2014 році, в той час як в інших частинах країни спостерігалися виснажливі максимуми 39-41 °C.

Екологічні організації також б’ють на сполох у зв’язку з водною кризою на півдні Бангладеш. На більшій частині країни дощів було мало або зовсім не було, навіть коли мали випасти сезонні опади.

Відповідно до недавнього дослідження ActionAid Bangladesh, багато людей страждають від хвороб через вживання забрудненої води.

Будучи жертвою зміни клімату, Бангладеш витрачає близько 5 мільярдів доларів, близько 2,5% свого ВВП, на заходи з адаптації до зміни клімату та підвищенню стійкості.

Минулого тижня віртуальному саміті з питань клімату, організованому в США, прем’єр-міністр Шейх Хасина закликала розвинені країни негайно вжити заходів щодо скорочення викидів вуглецю, щоб утримати підвищення глобальної температури до 1,5 C.

Вона також закликала країни дотримуватися річного цільового глобального фонду в розмірі 100 мільярдів доларів, приділяючи особливу увагу вразливим співтовариствам.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі