Пекельна спека в Єгипті: туристам розповіли, що їм там робити влітку

«Філія пекла» – таку метафору використав блогер, щоб описати погоду в Єгипті влітку. Проте навіть пекельна спека не зупиняє туристів від подорожі на курорти Червоного моря. У зв’язку з цим туристичний блогер дала рекомендації, чим зайнятися в країні пірамід під час виснажливої погоди.

Все літнє життя пляжного туриста зосереджено навколо готелю, пляжу та ресторанів. Тому любителям спокійного відпочинку в Єгипті сподобається і влітку. Спека відчувається тільки дорогою на пляж і назад, у решту часу до послуг гостей кондиціоновані приміщення. Головне – відмовитись від екскурсій у південні міста країни. Йдеться про Асуана і Луксор. «З червня по вересень тут дуже спекотно… зараз, у червні, середня денна температура в Шармі (курорт Шарм-ель-Шейх) від +35 до +41°С. І це далеко не межа», – попередила блогерка.

«Але якщо не ходити на море, то все життя починається після 17 год вечора, а скоріше навіть після заходу сонця. Вдень у Єгипті сієста», – заявила авторка. Саме вечірній час підходить для прогулянок по місту та походу в кафе/ресторан.

За словами авторки, навіть резиденти намагаються виїхати влітку із «країни пірамід», щоб не перебувати у сильній спеці. Тим більше, що розваг, окрім морських, у Шарм-ель-Шейху мало. Тим, хто живе у компаунді, тобто, житлових комплексах із розвиненою інфраструктурою всередині, сподобається формат туристичного відпочинку: басейн, магазини, кафе, спортзал.

Іноді приїжджають із концертами артисти з різних країн світу. В цілому автор констатувала, що Шарм-ель-Шейх – «нудне маленьке курортне містечко, і життя тут таке ж тихе і нудне. Добре для пенсіонерів та сімей з маленькими дітьми» та співробітників на віддаленій роботі.

Що стосується проведення дітей, то для них передбачені різні спортивні розваги, пізнавально-навчальні програми в бібліотеках, дитячі табори, які створюються на базі шкіл. Проте останні формати дозвілля підійдуть швидше дітям резидентів.

“У компаундах діти можуть просто бігати/грати на території. У Хадабі вечорами багато дітей збираються у Дахаб молла; там є батут, учора (13 червня) відкрили пункт прокату машинок. Є дитячі кафе з батутами в Ель Меркато. У кого з дітей тато єгиптянин – влітку можуть на якийсь час поїхати до його родичів», – додала блогерка.

«…пережити літо у Шармі, звичайно, можна. Але більшість все-таки вважають за краще в цю пору року любити Єгипет здалеку», – підсумувала авторка і додала, що найкраще відпочивати в Єгипті у міжсезоння: у квітні або у жовтні-листопаді.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі