З 6-ти годинним стоянням туристів в аеропорту Шарм-ель-Шейха вирішили покінчити

Після скарг туристів на гігантські черги в єгипетському аеропорту Шарм-ель-Шейх, а також втручання у питання Ростуризму в особі Заріни Догузової та міністра туризму Єгипту Халеда Еленані, проблему нарешті почали вирішувати. Єгипетська сторона збільшить кількість працівників паспортної служби, щоб проходження оглядів пришвидшилося та туристи встигали на свої рейси. Це особисто пообіцяв губернатор провінції Південний Сінай Халед Фуда.

Єгипетська влада визнала, що в пунктах оглядів справді не вистачало персоналу, а враховуючи, що турпотік із України та Росії постійно збільшується, пекельні черги у залах очікування лише розросталися. До речі, щодня аеропорт курорту Шарм-ель-Шейх приймає 25 рейсів, а Хургади – 23. Усі вони повністю завантажені туристами з України та Россії. При цьому кожен мандрівник має пройти паспортний та антиковидний контроль.

Під час своєї зустрічі з низкою менеджерів готелів курорту Шарм-ель-Шейх чиновник порушив питання необхідності збільшення потужностей в аеропорту, щоб позбутися черг і прискорити процес реєстрації гостей країни. Наскільки додаткові будки із прикордонниками-паспортистами вплинуть на ажіотаж у єгипетських аеропортах, покаже час.

Додамо, що почитати описи очевидців про гігантські черги в Єгипті можна у матеріалі «Черги з туристів досягли гігантського розміру: росіян тримають у «загоні» по 6 годин».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі