У Єгипті оголосили про знижку 50% для всіх туристів

Завдання направити туристів за нетривіальними напрямками екскурсійного Єгипту вирішує Міністерство туризму країни. У літні місяці міністерство пообіцяло іноземним туристам, зацікавленим у культурному туризмі, знижку 50% на вхідні квитки до всіх культурних об’єктів Верхнього Єгипту.

Знижка обіцяна на вхідні квитки в будь-який музей та археологічний об’єкт у Верхньому Єгипті, від Бені-Суефа та Асуана до Фаюма та Нової долини. Знижка доступна як для громадян Єгипту, так і для іноземних туристів протягом червня, липня та серпня.

Нагадаємо, що Верхній Єгипет – термін певною мірою історичний, що вживався ще за часів фараонів. У ті часи держава ділилася на Нижній Єгипет куди входила дельта Нілу, і околиці сучасного міста Каїра, а Верхній починався на південь, від оази міста Ель Файюм аж до того місця на річці Ніл, де зараз знаходиться сучасне місто Асуан – свого роду прикордонне Єгипту зі справжньою чорною Африкою.

В Асуан туристи загалом потрапляють з екскурсіями – вірніше, на його околиці, де розташовані знамениті храми Рамзеса II та Нефертарі. Менш відомий туристам храм розташований у місті Кена, так званий храм Дендера, що відрізняється гарною безпекою. Також до місцевих археологічних зон входять руїни кількох пірамід, менш відомих ніж Великі Єгипетські та менш збережені, оригінальні музеї, на кшталт Нубійського музею в Асуані, а також стародавнє місто Ель-Фаюм, яке вважається одним із найдавніших міст світу.

Щоправда, туристам, які ризикнули відвідати старовину, варто враховувати деякі особливості літнього Єгипту. Зокрема, те, що в Асуані та околицях температури +40 і вище – скоріше, норма.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі