Турецька Анталія встановила туристичний рекорд

Анталія, незважаючи на всі песимістичні прогнози, стрімко надолужує втрачене та наближається до результатів рекордного за кількістю туристів 2019 року. Таку статистику озвучили у провінційному управлінні культури та туризму губернатора Анталії.

Насамперед, турецькі експерти не забули нагадати, що курорт «попри епідемію, прийняв більше іноземних гостей, ніж його іноземні конкуренти у Середземноморському басейні». І 2022 Анталія, за їх визначенням, почала «з приємних цифр»: кількість відвідувачів Анталії повітряним транспортом у період з 1 січня по 23 квітня склала 1 мільйон 18 тисяч 246 осіб.

Експерти нагадали, що минулого року загальна кількість туристів в Анталії становила приблизно 9 млн людей. Причому за перші 4 місяці, коли «ковідні обмеження» ще були чинні, результат був досить скромним – лише 413 тис. туристів. У результаті приріст минулого року становив 147%.

«Лише зростання за квітень склало 245%», – додають турецькі ЗМІ. У результаті Анталія наближається до цифр «доковідного» 2019 року – тоді курорт прийняв 1 млн. 204 тис. туристів. «Цей рік називають роком рекордів у туризмі, і Анталія знову наблизилася до цифр 2019 після 2 років стагнації. Очікується, що туристична активність у місті продовжуватиме зростати», – додають турецькі експерти.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі