Глобальний круїзний оператор повністю відновив діяльність

Круїзний оператор Costa Cruises планує повернути на роботу весь свій флот. При цьому чотири новітні лайнери курсуватимуть у Середземному морі, повідомили у прес-службі компанії.

Наразі на маршрутах працюють вісім суден компанії. Чотири лайнери, що залишилися – Costa Toscana, Costa Firenze, Costa Venezia і Costa Smeralda – повинні увійти в дію 5 березня, 7 квітня, 1 травня і 7 травня відповідно.

Загалом компанія запланувала здійснити з весни 2022 по зиму 2023 не менше 1800 круїзів тривалістю від трьох до 127 днів. При цьому Costa планує проводити всі берегові екскурсії своїми маршрутами без обмежень.

«Ми спостерігаємо зростання попиту на відпочинок, і я впевнений, що найближчими тижнями ця тенденція посилиться. У 2021 році обслужили понад 1,5 мільйона пасажирів, досягнувши справді унікального та виняткового результату з огляду на загальну ситуацію», – розповів старший віце-президент і комерційний директор Costa Cruises Роберто Альберті. — Я впевнений, що повернення до безкоштовних берегових екскурсій, яке ми плануємо наступного літа і яке, як ми сподіваємося, очікується вже наступної весни, стане додатковим стимулом туристів».

Наразі протоколи Costa передбачають допуск на борт лише вакцинованих пасажирів. У цьому перелік визнаних вакцин залежить від маршруту.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі