Туреччину розкуплять повністю, вільних місць не буде: озвучено найдефіцитніші для туристів місяці 2022 року

«Найкращий сезон» пообіцяв у 2022 році готелям Анталії віце-президент турецької асоціації готельєрів AKTOB Каан Кавалоглу. За його прогнозами, курорт має шанс серйозно побити цифри 2021 – рекордні для пандемійного часу 9.1 млн.

За його словами, Туреччина розраховує, зокрема, на повномасштабне повернення німецьких та російських туристів. Так що українським туристам доведеться заради німців потіснитися, а в готелях місць явно вистачить не всім. Особливо в самий пік туристичного сезону.

«Анталія, яка у 2021 році прийняла 9,1 мільйона відвідувачів, у 2022 році отримає найкращий сезон. Надійшли серйозні броні на квітень-травень-червень», – заявив Кавалоглу, який заявив. Прогнози на липень і серпень також дуже позитивні за наявними бронями.

Насамперед, запевняє турецький експерт, цього результату буде досягнуто за рахунок того, що європейські туроператори включили Туреччину до своєї програми. “Німеччина, Україна та Росія об’єднаються в сезоні 2022 року”, – зазначив турецький експерт.

За його прогнозами, турпотік з Німеччини може досягти 2.5 – 3 млн, таким чином загальна кількість туристів в Анталії сягне 13-14 млн. При цьому в «доковідні» часи кількість німецьких туристів досягала 3,5-4 млн. Також в країні розраховують і повернення британського ринку, але він меншою мірою орієнтований на Анталію.

Звичайно, у справу можуть втрутитися непередбачувані фактори – той самий «шторм омікрону» та відповідні рішення на державному рівні. Однак те, що про зростання кількості броней турки заговорили з найвищих постів, включаючи главу МЗС – сигнал недвозначний: ціни зростуть, а за номери у добрих готелях доведеться боротися. Чим загрожує розділ Туреччини між німецькими, англійськими, російськими і українськими туристами середньому нашому любителю пляжів Анталії – читайте в матеріалі “Українських туристів в Туреччині сильно потіснять, номерів усім не вистачить, а ціни зростуть“.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікарі дали дієві поради як боротися з безсонням».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі