Новий курорт Єгипту масово заполонили туристи

На відносно новий, особливо в порівнянні з Хургадою, курорт Єгипту – в аеропорт Марса-Алам, почали активно прилітати чартери з Європи, а також пострадянського простору. Як заявляють у єгипетських ЗМІ, загалом кількість щотижневих рейсів до міжнародного аеропорту Марса-Алам досягла 74, що саме по собі дуже чимало, але це на 6 рейсів більше, ніж минулого тижня. Загалом ці рейси лише за останні дні привезли понад 11 тис. туристів.

Забезпечили цей приріст європейці: кількість рейсів з Італії збільшилася на 4, а також два рейси з Нідерландів. Поки що в самій європейській країні вводять жорсткий локдаун, авіакомпанія transavia, починаючи з суботи, відкрила рейси на курорти Єгипту з Нідерландів. Перший рейс доставив 143 пасажири – у Єгипті це вважали поновленням голландських туристичних рейсів після тривалої перерви через пандемію корони та урочисто зустріли літак водяною аркою, а туристів – сувенірами. Очікується, що за тиждень авіакомпанія виконає дев’ять рейсів.

Читайте також: Туристи що вилітають з Єгипту, проходитимуть перевірку в аеропортах за новими правилами

Також аеропорт Марса-Алам приймає чотири рейси з різних українських аеропортів, на яких перевозиться близько 500 українських туристів. Всього ж, згідно з розкладом рейсів, що прибувають, в аеропорт протягом тижня прибули 65 міжнародних рейсів. У тому числі 4 голландські, 8 з Італії, 13 з Німеччини, 7 з Чехії, 14 з Польщі, 19 з України, 4 зі Швейцарії, а також по рейсу з Молдови та Румунії.

Що стосується України, то Марса-Алам не ввійшов до аеропортів, дозволених для прямих рейсів українських авіакомпаній. Нагадаємо, що Марса-Алам знаходиться на березі Червоного моря приблизно в 200 км на південь від Хургади – це тепліший курорт, що особливо актуально для зимової пори року (подробиці читайте у матеріалі «По курортах Єгипту вдарила негода: хвилі збивали людей, був закритий порт»). Також Марса-Алам славиться відмінними незайманими місцями для дайвінгу та віндсерфінгу.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар назвав, які страви найшкідливіші на новорічному столі».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі