Всюди німці та поляки, росіян більше немає: Єгипетські курорти прозвітували про прибуття рейсів з туристами

Тепер німці та поляки «заправляють» на популярних єгипетських курортах, а росіян практично немає. Така інформація послідувала з нещодавнього звіту про прибуття літаків з туристами в аеропорти Хургади та Марса-Алам, згідно з Cairo24.

Російські туристи помітно здали позиції на курортах Єгипту, в готелях практично не чути російську мову, хоча Хургада – найпопулярніший курорт Єгипту у росіян. Їх місце на обох курортах Червоного моря посіли відпочиваючі з Німеччини та Польщі.

Так, минулої неділі два аеропорти прийняли близько 28 тис. туристів різних національностей, які прибули 134 рейсами з різних аеропортів світу. При цьому здебільшого літаки прилітали з Європи.

Лише міжнародний аеропорт Марса-Алам 7 травня прийняв близько 4 тис. туристів на 24 європейських рейсах. А за поточний тиждень кількість міжнародних рейсів становитиме 128.

Для розуміння: у неділю у повітряній гавані приземлилися п’ять літаків із Чехії, по шість — з Польщі та Італії, три — з Німеччини, два внутрішні — з Каїру, по одному зі Швейцарії та Бельгії. При цьому, згідно з щотижневим звітом, більшість прибулих — німці. Друге місце у поляків, третє – у чехів, четверте – у італійців.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі