Найстрашніший атракціон Діснейленда закрили: туристи не витримували під час вистави

Тематичні парки Діснея відомі своїми веселими, сімейними атракціонами та розвагами. Але ця філософія змінилася з появою одного особливого атракціону в Діснейленді, який був настільки страшним, що закрився назавжди менш ніж через 10 років після відкриття, т.к. туристи в нападі страху ледве могли перевести дух. Найстрашніший атракціон «Світу Діснея» закрили на прохання відпочиваючих, повідомили організатори парку розваг.

Атракціон, що відкрився в 1995 році, був круговим театром і проходив одночасно на трьох майданчиках. При цьому гостей пристібали до крісел, щоб вони не могли підвестися. У цей час інопланетна корпорація під назвою XS-Tech демонструвала аудиторії свою нову технологію телепортації, пускаючи для прикладу маленького інопланетянина по залі. Але це був лише початок.

Ключовим героєм був величезний м’ясоїдний інопланетянин із крилами – він і наводив жах на всіх гостей шоу. Світло згасало, і глядачі до кінця видовища не здогадувалися, де страшна позаземна істота опиниться в наступний момент. Від цього бігали мурашки по спині та перехоплювало подих. Відчуття страху та паніки, яке пронизало кожного учасника в ці хвилини, були настільки реалістичними, що багато дорослих, а тим більше діти, просто не витримували – глядачі відчували подих інопланетянина на потилиці та слину, що капає з його рота.

Як розповідали ті, хто колись випробували жахливу розвагу, «відео не передає відчуття істоти поряд з вами, коли ви відчуваєте вібрації від його ходьби, коли воно наближається до вас, відчуваєте його подих на своїй шиї та помах хвоста на спині». Словом, учасники занурювалися у фільм жахів на кшталт «Чужого», тільки при цьому не можна було втекти та сховатися.

Крім того, під час вистави гості кричали так сильно, що пропускали важливі діалоги та сюжетні моменти, через що було неможливо зрозуміти, що відбувається, і наростала паніка. У ці моменти мало хто з присутніх розумів, що це не справжній світ.

Атракціон був першим досвідом Діснея, який створив повністю захоплюючий, лякаючий атракціон, який дозволяв занурити глядачів у фільм жахів. Проте довкола нього тільки наростали суперечки: гості регулярно скаржилися на те, що він надто лякає і «вибивається» з концепції Чарівного Королівства. Тим більше, що дітям до 12 років було заборонено відвідувати шоу, що теж викликало скарги з боку батьків.

У результаті атракціон закрився в 2003 році і пізніше був замінений новим, більш щадним для нервів учасників і адаптованішим під дітей. Основою став дитячий мультфільм «Ліло і Стіч» – проект Діснея про злісного інопланетянина, якому належить навчитися турботі та любові на Землі.

Згадуючи свій досвід участі в початковій версії атракціону, користувачі соцмереж, як правило, розповідали, що це було найстрашніші хвилини в їхньому житті. «Я був таким маленьким, коли пішов на це, і, клянуся, це була найстрашніша подорож, яка колись була в мене. Я був у жаху, коли мені запропонували пройти «Ліло і Стіч», бо все ще боявся першої інопланетної версії», – написав один із них. Другий додав таке: «Все, що я пам’ятаю, – це як я заплющував очі і весь час ридав, поклавши голову мамі на коліна. Мені й досі сняться кошмари про цю поїздку».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі