Російським туристам у Єгипті почали загрожувати терактами

Повернення російських туристів до Єгипту зазнало першої і серйозної перевірки щодо точної роботи систем безпеки, і навіть психологічної стійкості самих відпочиваючих. Так, у середу літак Egypt Air, який вилетів із Каїра до Москви, був змушений повернутися до Каїра через повідомлення з погрозами. Про це розповіли представники перевізника.

Рейс MS729 на A220-300 вилетів з Каїра об 11:14 за місцевим часом (12:14 за київським часом) і мав приземлитися о 16:23 у столичному аеропорту Домодєдово. Однак невдовзі після вильоту, перебуваючи над Середземним морем, лайнер подав сигнал тривоги і за 22 хвилини повернувся до аеропорту.

У заяві авіакомпанії Egypt Air йдеться, що причиною розвороту стала «наявність на одному із сидінь літака повідомлення з погрозами, залишеними невідомою особою». Дані про те, чи була небезпека реальною, чи це був злісний розіграш, чи це перевірка пильності екіпажів з боку спецслужб Єгипту, представники перевізника поки що не опублікували. Принаймні огляд літака проведено, підозрілих предметів не виявлено. Як і коли туристи дістануться додому – поки що також не повідомляється.

Нагадаємо, що саме катастрофа літака з туристами (як згодом з’ясувалося – теракт) стала причиною закриття Єгипту для російських туристів. Майже шість років тому, 31 жовтня 2015 року над Сінаєм було підірвано російського лайнера А-321, який вилетів із Шарм-ель-Шейха до Петербурга. Лайнер злетів з аеропорту курорту і за 23 хвилини зник із зв’язку. Причиною авіакатастофи був теракт, що урядовці Єгипту досить довго відмовлялися визнавати. Загинули 217 пасажирів та 7 членів екіпажу. Після цього теракту Єгипет закрили для російських туристів майже на шість років.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі