Анталія буквально тріщить по швах: готелі в Туреччині переповнені, варіантів «заселитися за дорого» практично немає

З початку місцевих «довгих вихідних» на честь Курбан-Байрама готелі в Анталії переповнилися місцевими туристами. «Анталія зараз буквально тріщить по швах. І навіть варіантів «заселитися за дорого» практично немає», – заявила у своєму блозі в експатка, яка проживає в Туреччині.

За її словами, більшість готелів Анталії заброньовані на 100% до закінчення Курбан-Байрама. Причому місцеві туристи також активно відпочивають за системою «все включено». У результаті для місцевих залишається лише один варіант – денне перебування в готелі, тобто користування його інфраструктурою та ресторанами, але без заселення в номер – таке практикують багато турецьких готелів у курортних зонах.

«Я давно не бачила таких натовпів. Зрештою родичі вирішили дочекатися моменту, коли роз’їдуться місцеві туристи і можна буде заселитися за нормальними цінами хоча б на пару ночей», – розповіла блогер.

Нагадаємо, що туристів про це попереджали ще на початку червня — тоді з’явилася інформація про те, що завдяки «довгим вихідним» на Курбан Байрам, які наказом президента Ердогана розширено до дев’яти днів, в Анталії фіксують ажіотажний попит з боку внутрішніх турецьких туристів і очікують заповнення до 100%. Причому це сталося вже наприкінці червня — на початку липня, починаючи з 27.06.23. Тож ажіотаж за фактом почався заздалегідь.

“Ми очікуємо, що заповнюваність готелів на основних курортах буде близька в цей період до 100 відсотків”, – заявляв Риза Перчин, голова Ради представництва Середземноморського регіону Асоціації туристичних агенцій Туреччини (TÜRSAB). Президент Асоціації готельєрів Туреччини (TÜROB) Муберра Ересін дає оцінку «до 80%». Причому основний потік припаде на Анталію та Егейське узбережжя Туреччини, тобто місця, де люблять відпочивати і іноземні туристи. “Хвиля” туристів спаде при цьому не раніше 6 липня. Подробиці читайте у посиланні.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі