Хвиля палаючої спеки накрила один із курортів Єгипту

«Хвиля спеки» в єгипетській провінції Південний Синай, де розташовується такий знаменитий курорт як Шарм-ель-Шейх, зафіксувало Метеорологічне управління Єгипту. Різке підвищення температури до +36 градусів, а це майже як у серпні триватиме до кінця тижня.

Таку різку зміну погоди прокоментував навіть голова провінції генерал-майор Халед Фуда, губернатор Південного Синаю, який заявив у єгипетських ЗМІ, що на курорті Шарм-ель-Шейх, який готується прийняти зустрічі Африканського банку розвитку наступного тижня, спостерігається підвищення температури. «Вранці у четвер у місті було зафіксовано температуру 24 градуси. а максимальна вдень досягає 36 градусів, а вологість повітря 55%», – заявив губернатор.

На інших курортах трохи прохолодніше: температура в Дахабі досягала 28 градусів, у Нувейбі 26 градусів, у Табі 25 градусів.

«Охолодитись» туристи можуть і поїхавши на екскурсію до монастиря Святої Катерини та на гору Мойсея. Так, як заявив генерал-майор Тарік Абед, голова міста Святої Катерини, “найкраща погода протягом усього року” – вранці +17, вдень +26. При цьому на горі Мойсея вранці температура сягає всього +10 градусів.

Позбавлення спеки туристам пообіцяли до кінця тижня. Температура “збалансується” близько +30. Можливі кілька малохмарних днів, але загалом обіцяють ясну погоду з активним сонцем. Температура води – +25 градусів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі