Названо 4 країни ЄС, у яких найважче отримати шенген: вони почали масово відмовляти у візах

Чотири країни ЄС, у які найважче отримати шенген, представили експерти Schengen Visa Statistics, які склали рейтинг відмов у візі за результатами 2022 року. Як виявилося, найбільш масово відмовляти у візах стали Мальта, Швеція, Бельгія та Франція.

При цьому основною причиною відмови ці країни називають фінансову неспроможність туриста та відсутність страховки.

Отже, експерти подали такі дані:

  1. Перше місце в рейтингу найчастіших відмов отримала Мальта – 36,4% заявок було відхилено у консульствах та візових центрах цієї країни. Втім, дослідники додають, що й загальна кількість поданих заявок невелика — країна відхилила близько 8 тис. заявок із 22 тис. всього одержаних.
  2. На другому місці — Швеція, де відхилено 29% заявок, або 38 652 із 135 946 заявок.
  3. Далі йде Бельгія – 28,4% або 46 569 з 171 966
  4. На четвертому місці, до речі, опинилася Франція. Хоча загальний відсоток відхилених заявок у неї менший, ніж у попередників у рейтингу — 22.2%, проте через свою популярність вона стала країною з найбільшою кількістю негативних рішень щодо віз — їй було відхилено майже 409 тис. заявок на візу. Видано у своїй 1.9 млн.

До речі, також до рейтингу «великих чисел» відмов у візі увійшли Іспанія – близько 228 тис. заявок, Німеччина – 167 тис. заявок та Італія – 92 тис. Тобто всі популярні у туристів країни.

Також дослідники назвали основні причини відмов. На першому місці виявилося недостатнє підтвердження фінансових засобів для поїздки, далі слідує відсутність туристичної страховки для шенгенської зони або іншої потрібної страховки; за цим слідує недійсний паспорт і навіть «кримінальне минуле». Яскравіше «підкреслити» причини відмов може також і рейтинг країн, де найвищий відсоток відмови у шенгенських візах — на першому місці в рейтингу Алжир, де відмовляють майже 50% заявників, далі йде Нігерія з 46%, замикає першу трійку Шрі-Ланка. Також у списку Гана та Гаїті.

Загальний рівень відмов для Шенгенської зони в 2022 році склав 17,9%.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі