Правила отримання Шенгену змінюються: що для туристів означає переведення заяви на отримання візи у цифрову форму?

Процес отримання Шенгенської візи для туристів значно спроститься завдяки переходу на цифрову форму подання заяв. Такий висновок можна зробити із заяви офіційного представника Європейської комісії з туризму Теодора Маринська, зробленої під час Arabian Travel Market у Дубаї. Про це повідомив портал Schengenvisainfo.

За її словами, цифровізація процесу подання заяв на візу дозволить заявникам провести всі необхідні процедури, не виходячи з дому. Це стане «грою, яка змінює правила» як для мандрівників, так і для держав-членів. «Оцифровка є ключовим фактором тут. Я думаю, що ми маємо інструменти, які дозволять людям дуже скоро подорожувати без проблем, використовуючи лише цифрову візу», – зазначила вона.

Як зазначила Маринська, зараз багато іноземців мають труднощі при записі на прийом до того чи іншого посольства через високий попит, а іноді обирають посольство для подання документів виключно через простішу процедуру. Після введення цифрового алгоритму час для запису на прийом буде розподілятися автоматично, що спростить процедуру отримання візи.

Крім того, цифровізація допоможе скоротити витрати, оскільки туристам більше не доведеться особисто відвідувати посольство чи консульство, їм потрібно буде лише сплатити консульський збір.

Уточнювалося також, що заявникам не потрібно буде збирати та друкувати «тонни» документів. Усі необхідні дані можна завантажити в електронному вигляді на платформу. І там же сплатити консульський збір.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі