Море пішло ще з одного популярного курорту, цього разу в Єгипті

Поки кліматологи міркують, які курорти в перспективі найближчих п’ятдесяти років ризикують піти під воду, насправді перед чималою кількістю курортів постала протилежна проблема. Екстремальний відлив зафіксували ще на одному популярному у українців курорті. Цього разу йдеться про Єгипет і його найзнаменитіший курорт Шарм-ель-Шейх.

Як повідомляє місцева преса, у деяких місцях море «пішло» на 5-10 метрів. Її підтримують і туристи, що показують відеоролики в соцмережах: «Кількома днями раніше берегова лінія була біля пляжних парасольок, зараз можна пройти ось таким твердим піском майже до глибини», – показує одна з туристок і запитує: «Що взагалі відбувається?».

При цьому найбільші відливи зафіксовані не лише у Червоному морі, а й у Середземному. У Туреччині на південному заході в провінції Мугла Егейське море відступило одразу на 50 метрів. Зафіксували цей феноменальний відлив на узбережжі містечка Акьяка в районі Ула (провінція Мугла), розташованому між двома великими курортами Егейського моря – Бодрумом та Мармарисом. Місцеві жителі заявляють, що таке явище сталося вже вдруге за тиждень. І, хоча відливи трапляються щороку в той самий період, цей все ж таки виявився рекордсменом. До того ж, місцеві жителі налякані — чи не є він провісником землетрусу. Що з цього приводу кажуть фахівці читайте у цьому матеріалі.

На іншому березі Середземного моря, в Італії, феноменальний відлив знову зробив неприємний сюрприз туристам у Венеції. Екскурсії скасовуються, рух транспорту припинено, оскільки море несподівано пішло з міста. Канали у Венеції останніми днями майже пересохли через сильні відливи та надзвичайне зниження рівня води — він зафіксований на півметра від нормального. Це заважає роботі водних таксі, гондол та міських служб екстреної допомоги, які використовують катери. І знову ж таки — хоча це явище вже зустрічалося неодноразово і буквально кілька років тому, чергове падіння рівня моря викликає в «місті на воді» серйозну тривогу. Подробиці читайте тут.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі