Експерти дали пораду, який курорт краще вибрати в Туреччині у 2022 році

Щорічно Туреччина стає одним із найпопулярніших курортів для туристів з багатьох країн Європи. Ця країна відрізняється вкрай вдалим розташуванням – її омивають одразу 4 моря. Крім цього, Туреччина приваблює кількістю готелів, що працюють за системою «Все включено» та різноманітністю вибору – відпочинок на курортах цієї країни може бути максимально бюджетним, а може – люксовим. У Туреччині кожен зможе знайти для себе місце для відпустки. Що стосується відпочинку з дітьми, піщано-галькові пляжі та пологий вхід у воду, які можна знайти на узбережжі будь-якого з морів, що омивають країну, відмінно для цього підійдуть. Важливо лише приділити цьому особливу увагу, перш ніж забронювати новини.

У цьому матеріалі Турист розповість про найпопулярніші курорти Туреччини.

Найчастіше вибір туристів падає на курорти, що розташувалися на узбережжі Середземного та Егейського морів. Саме ці курорти славляться своїми піщано-гальковими пляжами та пологим входом у море. Влітку туристів у Туреччині справді багато, особливо на Середземному узбережжі. У випадку, якщо вам хочеться спокійного та тихого відпочинку, є сенс розглянути путівки на Егейське узбережжя пізньої весни або ранньої осені, коли потік туристів трохи спаде. Пляжний сезон тут досить довгий – із травня до жовтня.

Сіде

Експерти дали пораду, який курорт краще вибрати в Туреччині у 2022 році

Тури в Сіде найчастіше обирають для сімейного відпочинку, тому що пляжі та інфраструктура міста будуть комфортом для дітей та дорослих. Більшість узбережжя піщана або піщано-галькова, вхід у море плавний, що особливо подобається батькам.

Саме місто називають музеєм просто неба за його давні пам’ятки. У старому місті навіть зберігся амфітеатр, побудований у II столітті н.е. У ту епоху саме там проводилися бої гладіаторів та показувалися театральні вистави. Якщо перед вами постає питання, куди поїхати в Сіде, вирушайте до Старого міста. Там же ви знайдете і давню ринкову площу.

Більшість готелів у місті працюють за системою «все включено».

Анталья

Експерти дали пораду, який курорт краще вибрати в Туреччині у 2022 році

Анталья, мабуть, найвідоміше турецьке місто завдяки аеропорту, розташованому в ньому. А, може, вся справа у великій кількості топових готелів, що розташувалися на Середземному узбережжі в межах цього міста. Однак деякі анталійські пляжі поступаються іншим курортам, тому багато з них виконані з бетонних платформ – в районах Адалар і Бланш. У районі Лара – піщані дюни, у Лимані та Коньяалти.

Місто славиться своєю стародавньою гаванню, фортечною стіною, що оточила старе місто, білими мармуровими воротами Адріана, а також гігантським аквапарком.

Відпочинок в Анталії чудово підійде і для активних туристів, які воліють вечорами виходити за територію готелю – в місті багато місць, де проводяться пінні вечірки або грає жива музика.

Кемер

Експерти дали пораду, який курорт краще вибрати в Туреччині у 2022 році

У літній сезон температура повітря в Кемері дуже висока і часто може досягати більш ніж 40 градусів. Для спокійного відпочинку на морі чудово підійдуть селища, що знаходяться в безпосередній близькості до міста – Текірова, Бельдібі, Гейнюк та інші. Якщо ж ви летите в Туреччину компанією, пригляньте готель у самому Кемері – місто сповнене нічних клубів, ресторанів та барів.

Для тих, хто любить екскурсії, Кемер зберігає безліч місцевих визначних пам’яток, серед яких руїни стародавнього Фаселіса та лікійське містечко Олімпос, засноване у II столітті. Всі вони розташовані в безпосередній близькості від міста. Поїхати туди можна як із екскурсією, так і своїм ходом.

Пляжі в Кемері здебільшого галькові. У місті так само достатньо готелів різної цінової категорії – від бюджетних до тих, що забезпечать вас усім необхідним для шикарного відпочинку.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі