Про знижки забудьте: турецькі готелі Анталії заявили про долю спецпропозицій та розпродажів

Забудьте про знижки, в Анталії хороший сезон — майже так буквально прокоментував долю спецпропозицій, вірніше їхню майже повну відсутність на даний момент і в найближчому майбутньому Глава ради Середземноморського регіону Асоціації туристичних агенцій Туреччини (TURSAB) Феріт Тургут. «Знижки в турецьких готелях на актуальному порядку денному не стоять», – підкреслив він, виступаючи в турецьких ЗМІ.

За його словами, серпень радує готелі та туроператорів Туреччини стабільним і при цьому високим попитом. Якщо він утримається і у вересні-жовтні, то Анталія «наздожене і пережене» найоптимістичніші прогнози. За оцінками чиновника, в оксамитовому сезоні – тобто у вересні-жовтні, Анталія може прийняти ще 3 млн туристів, що призведе країну до цільового показника 10 млн туристів за рік.

Він наголосив, що незважаючи на всі актуальні проблеми, ситуацію в туризмі Туреччини не можна назвати несприятливою, а лише в цьому випадку туроператори переходять до політики знижок. “Попит у липні-серпні показує нам, що ці знижки мало потрібні”, – заявив пан Тургут.

При цьому на дешеву осінь туристи можуть не розраховувати — на якісні готелі вже спостерігається високий попит з боку європейських туристів. Нагадаємо, що після дворічної перерви на пандемію турпотік за липень та серпень в Анталії вже досяг показників 2019 року – найкращого періоду в історії прибережного регіону Туреччини.

Представники туристичного сектора пояснили, що номери в готелях Анталії повністю викуплені туристами до середини серпня та на весь вересень. Станом на кінець липня в Анталію лише повітрям за 7 місяців прибули 6 млн 711 тис. іноземних туристів. Це на 97% більше ніж за аналогічний період минулого року. Подробиці читайте за цим посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі