Такого ще не було: туризм Туреччини констатував, що у низці готелів місць на літо 2022 року вже немає

В Анталії підраховують вже зроблені броні на літо, і дуже сподіваються на сезон 2022 року. Таку заяву озвучив турецьким ЗМІ курорту Кемер у провінції Анталія Неджаті Топалоглу. Він зазначив, що у Кемера, незважаючи на всі труднощі 2021 року, був хороший сезон, і аналогічного успіху він очікує у 2022 році.

«Замовлення надходять як з Європи, так і з Росії і України», – наголосив мер курорту, при цьому він додав, що згідно з інформацією від професіоналів у галузі туризму, раннє бронювання нині перебуває у дуже хорошому стані.

«Новини дуже добрі. Ранні бронювання, зроблені досі набагато вище, ніж у попередні роки. Ми отримуємо у великій кількості замовлення як із європейського та українського, так і з російського ринку. Якщо не буде негативу, пов’язаного з пандемією, ми очікуємо на кращий туристичний сезон порівняно з минулим роком», – сказав пан Топалоглу.

Окремо він відзначив навряд чи приємну для туристів новину. «Деякі готелі заявляють, що закрили бронювання на цей рік і очікують на дуже хороший сезон», – окремо підкреслив мер Кемера.

Також читайте: Туреччину розкуплять повністю, вільних місць не буде: озвучено найдефіцитніші для туристів місяці 2022 року

Нагадаємо, що якщо «омікрон» не внесе своїх коректив, у літньому сезоні туристам з Німеччини, Великобританії, України та Росії обіцяють спекотну «битву» за місце під сонцем. Причому в Анталії ризикують “зійтися” російські та німецькі туристи: “кращий сезон” пообіцяв у 2022 році готелям Анталії віце-президент турецької асоціації готельєрів AKTOB Каан Кавалоглу.

За його прогнозами, курорт має шанс серйозно побити цифри 2021 – рекордні для пандемійного часу 9.1 млн. За його словами, Туреччина розраховує, зокрема, на повномасштабне повернення німецьких туристів. Так що українським туристам доведеться заради німців потіснитися, а в готелях місць явно вистачить не всім. Особливо в самий пік туристичного сезону. Подробиці читайте за посиланням.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі