Сніговий жах накрив Анталію: товщина покриву досягла рекордних висот

Сильні снігопади накрили гірські райони турецької курортної провінції Анталія. За повідомленнями місцевих ЗМІ, товщина снігу у високогірних частинах Анталії сягала 30 сантиметрів. Виникли перебої з транспортом на шосе, що сполучає провінцію із сусідньою провінцією Конья.

У центрі стихії знову – місцева «гаряча точка»: траса Аксекі-Сейдішехір, що сполучає дві провінції та її висотний перевал Алакабель на висоті 1825 метрів. Там товщина снігу подекуди сягала 20-30 сантиметрів, і для місцевих водіїв це стало справжнім жахом. Для прибирання снігу, що скупчився на дорозі, використовувалася велика кількість важкої будівельної техніки.

У результаті шляхом постійної роботи снігоочисників та інших машин траса була відкрита. Як повідомляє управління Highways Alacabel, що займається дорожніми роботами, шосе знову відкрито та діє.

Проте місцевих водіїв та туристів просять бути обережними та не виїжджати в дорогу без гострої необхідності. Також відділи регіонального дорожнього руху та автомагістралей Аксеки попросили водіїв, які їздитимуть дорогами, триматиме при собі ланцюги.

Додамо, що на Новий рік завалило снігом інший супер-популярний у українських відпочиваючих курорт, який набагато південніше Анталії – йдеться в єгипетській хургаді на Червоному морі. Подробиці читайте тут.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Сон із домашніми тваринами: плюси та мінуси».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі