У Туреччину через ліру, що впала, пішли каравани з шоп-туристами: готелі забиті, мішочники змітають все з полиць магазинів

Падіння курсу турецької ліри різко збільшило кількість туристів у країні. У тому числі це стосується і «прикордонного» туризму – готелі у турецьких містах «окупували», наприклад, туристи з Болгарії, які приїхали за покупками напередодні Нового року, повідомляє “Турпром”.

Так, як заявив турецьким ЗМІ Гекхан Балта, представник Турецької асоціації готельєрів в Едірні, у місті «спостерігається інтенсивний приток болгарських туристів».

«У нас загалом 2500 місць у готелях в Едірні. Усі вони заброньовані болгарськими туристами. Готелі наших та інших друзів-менеджерів готелю заповнені до Нового року. Наші готелі в Едірні заповнені на 100%», – розповів він. Зазначимо, до турецького міста зі столиці Болгарії Софії можна дістатися машиною приблизно за три години.

При цьому турецький експерт додав, що першою метою болгарських туристів є шопінг. «Багато людей приїжджають із Болгарії за покупками на Різдво. Вони приїжджають лише заради покупок. Коли я розмовляю з болгарськими туристами, вони кажуть: Ми йдемо за покупками. Вони змітають із полиць усе та наповнюють свій багаж», – сказав він.

На другому місці за популярністю після шопінгу – безпосередньо святковий туризм. Щоб зустріти новий рік у Едірні, болгарські туристи забронювали місця для новорічних розваг у розважальних центрах.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі