24-годинна подорож турецьким потягом, яка приваблює натовпи Instagram-щиків

24-годинна подорож поїздом у віддалені, засніжені східні райони країни стала гарячим квитком серед молодих турецьких мандрівників, які прагнуть слідувати один за одним в Instagram.

Соціальні мережі стимулюють інтерес до 1365-кілометрового маршруту “Doğu Ekspresi” (“Східний експрес”) зі столиці Туреччини Анкари до прикордонного міста Карс, повідомила цього місяця газета Yeni Şafak: “дуже важко знайти місце у поїзді, оскільки квитки були розпродано за кілька днів до поїздки….. Готелі в Карсі працюють при 100% заповненні”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ceyhun Çeliker (@ce__612)

З початку нового року близько 20 000 студентів, фотографів, блогерів, піших туристів та інших мандрівників вирушили поїздом до Карса, колишнього російського форпоста, який також є головними воротами до руїн Ані, внесених до списку ЮНЕСКО. Турецькі державні залізниці, які керують поїздом, додали додаткові вагони, щоб задовольнити попит, а турецькі ЗМІ рясніють розповідями про поїздку та мисливців за “лайками” на борту, які зробили цей маршрут “найхіпстерською” внутрішньою подорожжю та “сьогоднішньою модою” серед молодих турків.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gizem Yantakı (@gizemyantaki)

Всі знімали і фотографували: Я вирішив сфотографувати табличку “Doğu Ekspresi”, що стала культовою, поїздом, але коли я підійшов до нашого вагону, вже десять людей стояли в черзі, щоб позувати поруч з нею”, – написав академік Нагіхан Халілоглу у своєму звіті від першого. Особи про поїздку Популярні також знімки модно одягнених пасажирів, які милуються сніговими пейзажами – через відкриті двері поїзда або вікно купе, яке вони прикрасили казковими вогниками та особистими фотографіями, а також групові селфі у вузьких коридорах поїзда та майстерно складені натюрморти з книг та кухлів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dr.Ali S. (@dasvlms)

Автор Каан Мурат Янік говорить, що сотні читачів розмістили фотографії, зроблені в поїзді Doğu Ekspresi, з його книгою Uzakların Şarkısı (Пісня про далеке), дія якої частково відбувається у поїзді до Карса. Він розповів Yeni Şafak, що був зачарований поєднанням “кав’ярень, торговців, солдатів на ринку, чиновників, студентів, російських будівель, засніжених вулиць, сільських мешканців та дітей” у Карсі, місті, яке, за словами Яніка, має “свій особливий запах, запах холоду та диму”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ceyhun Çeliker (@ce__612)

Повальне захоплення цією подорожжю також викликало жарти: сатирична газета Zaytung, схожа на “Цибулю”, “повідомила” про нового конкурента Doğu Ekspresi: автобусна компанія рекламує свою поїздку зі Стамбула до південно-східного міста Хаккарі – 72-годинну подорож, яку можна до 96 годин взимку через закриті дороги, якщо автобус прибуде цілим…” – як авантюрну альтернативу для тих, хто не може дістати квитки на поїзд.

Але навіть ті, хто дивиться на це божевілля трохи цинічно, не можуть не підкорюватися красою пейзажів шляхом прямування. Радість від цього досвіду, мабуть, переважила дискомфорт, – пише мандрівник Халілоглу, – тому що я вже почав замислюватися про інші тривалі поїздки на поїзді, які я міг би здійснити, відкриваючи для себе дивовижні та приховані куточки різноманітного ландшафту Анатолії”.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі