Плюси та мінуси зимового відпочинку в Анталії

Про переваги та недоліки відпочинку в Туреччині взимку розповіла досвідчена туристка у своєму блозі. Основна перевага – це, як очікується, дуже доступні ціни; Недоліки – непередбачувана погода та «урізана», порівняно з літом, інфраструктура для відпочинку.

«Зимовий період – це чудова можливість відпочити в дорогих і навіть дуже дорогих готелях за помірною та дуже доступною ціною. Частина готелів у зимовий період не приймає гостей у принципі. Але частина готелів працює цілий рік. Цього року Туреччина планує приймати туристів якнайдовше. Ціни на дорогі готелі в зимовий період знижуються часом утричі», – розповіла туристка про основну перевагу. При цьому ви отримаєте “високий рівень обслуговування” у такому готелі. Дешевшає й решта індустрії – ціни в кафе та ресторанах «дуже доступні», а на вулиці в зимовий період «продають дуже дешеві свіжі соки».

Друга перевага – зимовий час – це чудовий час для огляду визначних пам’яток. На вулиці немає виснажливої ​​спеки. «І це чудова можливість змінити обстановку. Однозначно тут більше сонячних днів, аніж у нас у середній смузі», – додає туристка. Вибирати для відпочинку вона радить Анталію, бо «там є що подивитись і взимку». «Вечорами в місті вирує життя. Місцеві проводять час у кафе та ресторанчиках, а у вихідні влаштовують пікніки та гуляють набережними», – розповідає туристка.

Щодо погоди, то тут є свої переваги та недоліки. Температура повітря на півдні Туреччини може коливатись у середньому від 10 до 18 градусів. «Погода може змінюватись, можна потрапити і в дощовий період. Вгадати важко. Обов’язково варто мати із собою теплий одяг. Втім, футболки також варто прихопити», – пише туристка.

Передбачуваний недолік відпочинку взимку – купатися в морі не можна, вода швидко остигає і стає «дуже бадьорою». Втім, “слов’янські” туристи залізти в море все одно примудряються. «Якщо біля готелю є басейн з водою, що підігрівається, закритий від вітру, то туристи купаються і засмагають», – додала туристка.

Ще один недолік – «потрібно враховувати, що вибір екскурсій у цей час дуже невеликий! Туристів небагато, тому пропонувати їх особливо нема кому». Туристам вона радить планувати самостійний огляд визначних пам’яток.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі