Цифри приголомшливі: Анталія видала нові дані щодо кількості туристів

Найпопулярніший у українских туристів турецький курорт Анталія представив приголомшливу статистику: на момент 17 жовтня, кількість туристів, які прибули до Анталії тільки повітряним шляхом, досягло 8.39 млн чоловік. Таку статистику представило Управління культури і туризму провінції курортної провінції.

Відповідно, до минулого року кількість туристів приросла на 162%. Причому в «оксамитовий сезон» кількість туристів тільки продовжує зростати: з 1 по 17 жовтня в місто прибув 1.22 млн туристів, це на 105% більше 2020 року, тоді на курорт за той же час прилетіли всього 498 тис. туристів.

«Спостерігається V-подібне зростання числа туристів, що прибувають в Анталію. Дані показують, що ми можемо завершити рік з 9 мільйонами», – переможно спрогнозував президент Асоціації туристичних готельєрів та операторів Анталії (AKTOB) Еркан Ягджі. Він також не забув зауважити, що основний конкурент – яким він назвав іспанські острова – прийняв всього 3.9 млн туристів за літо. А в Анталії щодня приземляється 58 тис. туристів – додав він.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі