Знамените село за прикладом Венеції починає доїти туристів, стягуючи плату за в’їзд

Знамените село за прикладом Венеції починає доїти туристів, стягуючи плату за в’їзд. Як пише швейцарська преса, місцеве село Лаутербруннен тепер стягуватиме плату за вхід із туристів. Плата повинна скласти п’ять швейцарських франків. Головне завдання – “зменшити скупчення людей у ​​пік літніх туристичних сезонів”.

У Лаутербруннені, розташованому в Бернському Оберланді, в альпійській долині, оточеній водоспадами та сніговими вершинами, спостерігається значне зростання кількості туристів, що призводить до збільшення трафіку, зростання кількості відходів та вищих витрат. Священик села Маркус Чанц висловив стурбованість з приводу величезного напливу туристів, порівнявши поселення з парком розваг через постійний поток відвідувачів. Винні за традицією соціальні мережі — вони популяризували такі місця, як водоспад Штауббах, зробивши їх популярним місцями для селфі, які приваблюють велику кількість туристів, які шукають ідеальні фотографії. Крім того, зростанню числа туристів сприяє наявність недорогих авіаквитків і зростання популярності платформ онлайн-бронювання, таких як Airbnb

У результаті активісти сформували групу вивчення потенційних рішень цієї проблеми. Ними якраз і запропоновано платний вхід, як один із варіантів, що розглядаються. Щоправда, експерти з туризму у Швейцарії визнають труднощі, пов’язані із запровадженням такого збору в сільській місцевості. Фабіан Вебер, дослідник туризму припустив, що, хоча вступний внесок може і призвести до різкого скорочення кількості туристів, може генерувати кошти на краще управління потоками відвідувачів і компенсації збитків, що з туризмом.

У Венеції, зазначимо, вступний внесок великої користі не приніс. Число туристів тільки зросло і досягло фантастичних 70 тис. осіб за один вихідний день. У Японії від напливу туристів буквально відгородилися, вирішивши загородити той вигляд, що їх так притягував, високим парканом. А на Майорці зневірені місцеві жителі заявили, що готові влітку перекривати дороги в аеропорт.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі