Універсальний абонемент для туристів запускають в Абу-Дабі

В Абу-Дабі планують розпочати продаж літнього абонементу Summer Pass для просування цілорічного відпочинку. Разом з ним можна безкоштовно відвідувати основні визначні пам’ятки емірату.

Передбачається, що абонемент забезпечить доступ до тематичних парків Warner Bros World, Yas Waterworld та Ferrari World, а також 14 культурних об’єктів, включаючи Лувр Абу-Дабі. Він також дає право на безкоштовний проїзд в автобусі.

Очікується, що абонемент надійде у продаж до кінця тижня і коштуватиме 599 дирхамів (близько 70 700 тенге) для дорослих та 499 дирхамів ОАЕ (58 900 тенге) для дітей віком до 17 років. Його можна буде придбати через туроператорів чи через сайт. Туроператори можуть купувати квитки через портал для туристичних агенцій.

За задумом місцевої влади абонемент дозволить розвивати туризм незалежно від сезону. Як зазначає голова регіонального відділу департаменту культури та туризму Абу-Дабі Хусейн Аль Хашмі, в еміраті завжди є щільний зимовий графік.

“Туристи приїжджають взимку, щоб трохи погрітися на сонці, але ми хочемо показати, що Абу-Дабі є що запропонувати протягом усього року. Ми створили цінний продукт, щоб надати відпочиваючим можливість спробувати усі розваги та обов’язкові заходи Абу-Дабі”, – додає. він.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі