Стало відомо, куди туристи з Німеччини не побояться поїхати на відпочинок цього літа

Політичні проблеми не послабили бажання німців подорожувати – на берлінській туристичній виставці ITB Berlin, що відкрилася у віртуальному «коронавірусному» режимі, туроператори одноголосно заявили – у міру ослаблення пандемії продажу зростають, і паливна криза через антиросійські санкції їх поки що не зачепить.

«Крива бронювань явно спрямована вгору, хоча в цей час здавалося б і важко думати про таку безтурботну річ як відпустку. Нині багато говорить про те, що цього року влітку ми побачимо бізнес, який наблизиться або навіть досягне допандемічного рівня», – оптимістично заявив, голова німецької TUI Штефан Баумерт.

Він також зазначив, що цього року сезон стартує раніше – фактично на великодніх канікулах, до яких багато «пляжних» держав на кшталт Греції приурочили чергові послаблення. На першому місці за попитом у німців – класика Середземномор’я. Головні переможці – Майорка, Турецька Рів’єра та грецькі острови.

«Через хороші замовлення на великодні канікули, TUI переносить початок сезону в Греції і полетить на Кріт, Родос і Кос своєю авіакомпанією TUIfly на початку квітня. Загалом у квітні буде запущено 120 додаткових рейсів, причому більшість рейсів буде відправлено до Греції, на другому місці – рейси на Майорку», – заявив німецький експерт.

Він також заспокоїв туристів, повідомивши, що різка інфляція «не вплине на вже заброньовані відпустки. Готельні контингенти та паливо для літаків були оплачені до початку хвилі інфляції. Однак через різке зростання цін на бензин і газ цього року може бути менше знижок в останню хвилину, ніж зазвичай, тому раннє бронювання знову окупиться», – заявив він.

Нагадаємо, за даними дослідницької асоціації Holidays and Travel (FUR), в ході опитування, проведеного наприкінці року, тобто до початку всіх політичних подій, 61% німців планували відпустку цього року. 28% вже мають фіксовану мету. Проте загалом невизначеність все ще більша, ніж до спалаху пандемії в Європі у березні 2020 року – додають німецькі експерти.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Судоми в ногах: лікарі розповіли на що це може вказувати».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі